Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
iglu sauna
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma
Iglu sauna
Iglu sauna
Iglu sauna
Iglu sauna
Iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
Sauna maza, iglu forma
Sauna maza, iglu forma

Сауна-иглу-бочка на 8 человек

Код: 37

6 300,00 €

Matoma pradinė kaina nurodyta mažiausio standartinio modelio eglinės medienos iglu saunai (matmenys: aukštis 2,45m x plotis 2,45m x ilgis 3m). Pasirenkant iš meniu juostos papildomus kintamuosius kaina keisis atitinkamai pagal saunos matmenų, medienos tipo ir priedų ar patobulinimų įkainius.

Standartinę sauną sudaro:

1. Medienos tipas. Pasirinktinai (eglė, maumedis, termomediena).

2. Krosnelė kaitinama medžiu (ir kaminas) ar elektrinė krosnelė.

3. Saunos ilgis. Pasirinktinai (3 m, 4 m, 5 m).

4. Suoliukai-gultai saunoje.

5. Saunos aukštis 2,45 m / plotis 2.45 m.

6. 40 mm storio sienos (už papildomą kainą apšiltiname).

7. Bituminių čerpių dangos stogas.

8. Grindys: mediena 40 mm.

9. 2 langai galinėje saunos kambario sienoje.

10. Langas duryse.

11. Durys su užraktu.

12. Išorės sienų impregnavimas.

13. Karščiui atsparios apsauginės lentelės krosnelei.

14. Dekoratyvinis karnizas.

15. Lizdas elektrai pajungi, elektros sauguklis.

16. Hermetiškas šviestuvas

Iglu sauna – tai sauna, kurios tiek vidinė, tiek išorinė apdaila yra vientisai iš medienos o forma stogu lenktai trikampė - iglu stiliaus. Užsisakant mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti iš 3-jų standartinių ilgių iglu saunų (3m, 4m, 5m) bet galima ir užsisakyti individualius matmenis. Galite pasirinkti su mediena kūrenama krosnele, į kurią malkos metamos viduje ar išorėje saunos (pasirinktinai), arba galite pasirinkti puikią elektrinę krosnelę. Taip pat galite pasirinkti sienų apšiltinimą,  LED apšvietimą, galime įrengti sauną dviejų ar trijų atskirų erdvių (dušas, persirengimo ar poilsio kambarys). Jūsų išsirinktą variantą galime nudažyti bet kokia spalva, visą sauną impregnuojame iš išorės tris kartus.

Atkreipkite dėmesį, jog sauna yra kaip mažas namelis, todėl dažnai klientai nori ypatingų individualių detalių ir niuansų, todėl su dideliu malonumu padedame ir patariame bet kokiu iškilusiu klausimu. Ikilus įvairiems klausimams prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Mūsų dirbtuvėse dirbantys profesionalūs ir ilgą patirtį (daugiau nei 10 metų) kubilų bei saunų gamyboje sukaupę meistrai pagal jūsų norus pagamins aukščiausios kokybės Nuožulnaus stogos sauną, kuria džiaugsitės tiek žiemą tiek vasarą.

Saunos eksterjero gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės eglinę, maumedžio ir termo medieną. Interjerui pačioje saunoje naudojame taip pat tik aukščiausios rūšies drebulę. Ši mediena puikiai atlaiko karštį ir drėgmę, išlaiko spalvą ir formą. Dėl šių savybių sauna yra ilgaamžė ir kokybiška. Aukščiausia kokybė reiškia, kad mediena yra vientisa, tvirta, tinkamai išdžiūvus ir be jokių šakų ar ataugų užuomazgų. Tai yra kokybės garantas. Mes esame gamintojai o ne perpardavinėtojai, todėl atsakome už visų mūsų gaminių kokybę ir suteikiame net 2 – jų metų garantiją. Todėl jausitės patogiai ir saugiai įsigiję bet kokią mūsų produkciją.

Prieš perkant sauną jums tereikia išssirinkti jam vietą ir nuspręsti keliems žmonės jis dažniausiai bus naudojamas. Mes padėsime jums apsispręsti pateikdami kelis patarimus:

Visų pirma saunai pastatyti būtina lygus pagrindas – pievelė, tvirtos medienos terasa ar kitoks lygus grindinys.

Antra. Jei nežinote kokį ilgio sauna išsirinkti, įdėmiai peržvelkite patariamąją diametrų lentelę:

Saunos talpa (telpantis didžiausias žmonių skaičius)

Pagal saunos kambario ilgį ir suaugusio asmens vidutinį sudėjimą (vid. ūgis: 175 cm, vid. svoris: 65 kg, pečių plotis 60 cm):

  1.        3 m ilgio sauna: apie 6 asm
  2.        4 m ilgio sauna: apie 8 asm
  3.        5 m ilgio sauna: apie 10 asm

Šiame aprašyme pateikta bendra informacija. Visą detalią saunos naudojimosi instrukciją įdėsime prie jūsų įsigyto kubilo.

Linkime malonių ir sveikatą gerinančių akimirkų naudojantis mūsų iglu sauna.

Jeigu turite papildomų klausimų prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Mes jums padėsime išsirinkti jums labiausiai tinkančią sauna.

kubilas.lt komanda.

В этой категории 4 товаров: