• В продаже!
Dažytas eglinis kubilas 220 cm
Dažytas eglinis kubilas 220 cm
Dažytas eglinis kubilas 220 cm
Dažytas eglinis kubilas 220 cm

Dažytas eglinis kubilas 220 cm

Код: 132

2 740,50 €

Kubilas mėlyno plastiko, medinė eglės apdaila.

2200 mm vidinis skersmuo

 

 1.    Eglės apdaila
 2.    Mėlynos spalvos plastikas
 3.    Viršutinis apvadas – medinė palangė
 4.    Nerūdijančio plieno lankai tvirtai juosiantys kubilą
 5.    Išorinė krosnelė 25 kW (aštuoniakampė)
 6.    A tipo egliniai laiptai
 7.    Dviejų dalių medinis dangtis su rankenomis
 8.    A tipo mediniai suoliukai
 9.    LED šviestuvai, 1 vnt. šviečiantys į vandenį, besikeičiančių spalvų, 7 spalvos.
 10.    Išorinis vandens išleidimas su kranu
 11.    Kubilo sienų šiltinimas
 12.    Hidro masažas
 13.    Kubilo dažymas  (spalvą galima pasirinkti)

Plastikinis (polipropileno) kubilas – tai kubilas, kurio vidininė dalis pagaminta vientisai iš polipropileno (propeno) arba paprastai vadinamo plastiko medžiagos, o išorinė apdaila iš profesionaliai apdirbtos eglinės medienos. Tokio tipo kubilai jau seniai išsikovojo pirmesnes pozicijas pasaulinėse rinkose dėl savo teigiamų savybių prieš vientisai medinius savo giminaičius.

Užsisakant mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti iš trijų polipropileno spalvų (juoda, pilkai kreminė, mėlyna) ir net septynių skirtingų diametrų kubilą, su vidine ar išorine krosnele, kūrenamą mediena ar medžio pakura, bei elektrinį specialiu valdymo skydeliu įmontuojamą į kubilo palangę ir todėl patogiai valdomą šildytuvą, kaminą su ar be apsaugos nuo kaitros, taip pat papildomus priedus kaip keturių tipų suoliukus ir keturių tipų patogius laiptukus, bei LED apšvietimą ir oro burbulų bei vandens masažo (jacuzzi) sistemas, bei kitus priedus ir patobulinimus. Jūsų išsirinktą variantą galime nudažyti bet kokia spalva, impregnuoti tris kartus ir parinkti kitus atributus pagal jūsų individualius pageidavimus (dėl individualių užsakymų kreiptis nurodytais kontaktais).

Kas yra polipropilenas (propenas)?

Tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi tankis 0,92g/cm3.

Savybės:

 • Atsparus rūgštims, šarmams, korozijai;
 • Negeria drėgmės, lengvai virinasi;
 • Nekeksmingas, higieniškas, galima naudoti kontakte su maisto produktais ir geriamu vandeniu;
 • PP su UV apsauga, atsparus atmosferos poveikiams, kas užtikrina ilgaamžiškumą jį naudojant lauko sąlygomis;
 • Spalva – natūrali (balsva), šviesiai pilka (RAL 7032), juoda, šviesiai mėlyna, balta ir kitos.

Techniniai duomenys:

 • Tankis – 0,92g/cm3; putinto - 0,7g/cm3;
 • Darbinė temperatūra – polipropileno kopolimero (PP-C)  -30 ÷ +90 oC;
 • Darbinė temperatūra – polipropileno homopolimero (PP-H) 0 ÷ +100 oC;

Panaudojimas:

Polipropilenas plačiausiai naudojamas įvairių talpų, baseinų, lauko kubilų, vandens čiuožyklų, cheminių talpyklų, elektrolizės vonių, ventiliacinių sistemų, skydų, pertvarų, lentynų gamybai. Priklausomai nuo polipropileno rūšies gaminami medicininių instrumentų stoveliai, prekybos įranga, ortopediniai  ir kiti gaminiai.

Kodėl plastikinis kubilas?

Plastikinių kubilų priežiūra, lyginant su mediniais kubilais, turi aiškius pranašumus. Juose daug mažiau kaupiasi bakterijos, kubilų vidų lengva pilnai išvalyti, dezinfekuoti bei ilgam palikti be vandens, nebijant, kad kubilas perdžius ir suskils. Tai galioja tiek šalčiausią žiemą, tiek ir karščiausią vasarą.

Mūsų dirbtuvėse dirbantys profesionalūs ir ilgą patirtį (daugiau nei 10 metų) kubilų bei saunų gamyboje sukaupę meistrai pagal jūsų norus pagamins aukščiausios kokybės plastikinį kubilą su eglinės medienos apdaila, kuriuo galėsite be rūpesčių džiaugtis tiek žiemą tiek vasarą. Įsigysite kubilą, kuris reikalaus tik 5 min priežiūros po vandens išleidimo prieš pripildant jį nauju.

Kubilo apdailai naudojame tik aukščiausios kokybės eglinę medieną. Aukščiausia kokybė reiškia, kad mediena yra vientisa, tvirta, tinkamai išdžiūvus ir be jokių šakų ar ataugų užuomazgų. Tai yra kokybės garantas. Mes esame gamintojai o ne perpardavinėtojai, todėl atsakome už visų mūsų gaminių kokybę ir suteikiame net 2 – jų metų garantiją. Todėl jausitės patogiai ir saugiai įsigiję bet kokią mūsų produkciją.

Prieš perkant kubilą jums tereikia išssirinkti jam vietą ir nuspręsti keliems žmonės jis dažniausiai bus naudojamas. Mes padėsime jums apsispręsti pateikdami kelis patarimus:

Visų pirma kubilui pastatyti būtina lygus pagrindas – pievelė, terasa ar kitoks lygus grindinys.

Antra, Jei medinis kubilas bus įrengiamas uždaroje patalpoje, tuo atveju būtina užtikrinti patalpos nuolatinį vėdinimą net tada kai kubilu nesinaudojama. Tai patartina tam kad medienos apdaila (eglinė, ąžuolo, maumedžio) ilgiau išliktų estetiškai nepakitusi (tai negalioja termo medienai, dėl jos atsparumo bet kokiai drėgmei).

Trečia. Jei žinote kiek žmonių naudosis kubilu ir norite tiksliai žinoti kokį diametrą – skersmenį pasirinkti, įdėmiai peržvelkite patariamąją diametrų lentelę:

Kubilo talpa (patartinas žmonių skaičius)

Pagal kubilo vidinį diametrą ir suaugusio asmens vidutinį sudėjimą (vid. ūgis: 175 cm, vid. svoris: 65 kg):

 1.        150 cm diametras: 3 – 4 asm
 2.        160 cm diametras: 4 asm
 3.        170 cm diametras: 4 – 5 asm
 4.        180 cm diamtertas: 5 asm
 5.        190 cm diametras: 5 – 6 asm
 6.        200 cm diametras: 6 – 7 asm
 7.        220 cm diametras: 7 – 8 asm

Kubilo vandens temperatūra:

Užkūrus krosnelę ir prieš lipant vidun patartina įsitikinti, ar vandens temperatūra yra ne aukštesnė kaip 38 - 40 laipsniai pagal Celsijų. Tai užtikrins malonų SPA efektą ir suteiks žvalumo bei minčių skaidrumo pojutį.

Vandens pašilimo laikas:

skirtingais metų laikais lauko sąlygomis (pritaikyta vidinei ar išorinei krosnelei):

Vasarą: 2 - 3 val

Žiemą: 3- 4 val.

Vandens pašilimo laikas skirtingais metų laikais lauko sąlygomis (pritaikyta elektrinei krosnelei):

Vasarą: 4 val

Žiemą: 5 - 6 val

Šiame aprašyme pateikta bendra informacija. Visą detalią kubilo naudojimosi instrukciją įdėsime prie jūsų įsigyto kubilo.

Linkime malonių ir sveikatą gerinančių akimirkų naudojantis mūsų kubilais.

Jeigu turite papildomų klausimų prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Mes jums padėsime išsirinkti jums labiausiai tinkantį kubilą.

kubilas.lt komanda.

В этой категории 16 товаров: